Fizjoterapia uroginekologiczna kobiet w ciąży

Mówiąc o fizjoterapii uroginekologicznej, często mamy na myśli tylko medyczny aspekt. Dla mnie jest to przede wszystkim spotkanie z kolejną wyjątkową kobietą i jej historią, które prowadzi lepszego samopoczucia, do głębszego zrozumienia siebie i swoich potrzeb. Będąc mamą dwóch cudownych córeczek chcę podzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem w tym wyjątkowym czasie jakim jest ciąża.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wesołego śmigusa dyngusa życzy Państwu zespół specjalistów Osteopatii i Fizjoterapii Piotra Kucharuka.

 
 
Kiedy się wybrać do fizjoterapeuty uroginekologicznego? Przewodnik dla pacjentów.

Fizjoterapia uroginekologiczna to specjalistyczna dziedzina fizjoterapii, skupiająca się na zdrowiu i terapii dna miednicy. Jest to kluczowa dziedzina dla wielu kobiet, które doświadczają dysfunkcji miednicy, co może wpływać na ich życie codzienne. W tym artykule odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące fizjoterapii uroginekologicznej, aby ułatwić zrozumienie, kiedy i dlaczego warto skorzystać z tej formy terapii. 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć Państwu życzenia spokoju, radości oraz wszelkiej pomyślności. Niech ten czas będzie pełen ciepła, miłości i rodzinnego zacisza.

Ciąża i po ciąży: Jak utrzymać zdrowy brzuch i samopoczucie.

Okres oczekiwania na dziecko to wyjątkowy czas pełen radości, emocji i obaw. To okres, w którym przyszła mama troszczy się nie tylko o zdrowie maluszka, ale także o swoje własne samopoczucie i wygląd. Ciąża wpływa na ciało kobiety w różnorodne sposoby, a po jej zakończeniu możemy dostrzec wiele zmian w sylwetce. Jak możemy sobie poradzić z tymi zmianami?